Polski | English
DYTKO SERWIS   DYTKO SZKOŁA   PAWEŁ DYTKO  

   ZBUDOWALIŚMY KOLEJNY PROTOTYPOWY SAMOCHÓD - AUDI TTS !

Nasz firma zbudowała kolejny nietypowy samochód - tym razem jest to najnowsze Audi TTS ! Auto zostało przygotowane do udziału w rajdach samochodowych - w środku zainstalowana jest homologowana klatka bezpieczeństwa, sportowe pasy, fotele, itp. Zawieszenie pochodzi z firmy Ohlins a specjalne felgi z Braida. Całość specjalnego, szerszego o 60 mm body została wykonana u nas. Mamy nadzieję że taki bolid będzie się podobał...:) a za kilka tygodni weźmie już udział w austriackich rajdach...

Więcej »    

DYTKO SPORT NA BARBÓRCE WARSZAWSKIEJ Z NOWYM SAMOCHODEM PROTO!

Zespół Dytko Sport stworzył na bazie modelu Mitsubishi Space Star rajdowy samochód ze stałym napędem na 4 koła o nazwie Mitsubishi Space Star Proto. Paweł Dytko wystartuje tym niezwykłym pojazdem w Kryterium Asów na Karowej w barwach nowego sponsora podczas zbliżającego się rajdu Warszawskiej Barbórki.

Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  5  ...  39  

 Aktualności

ANREAS AIGNER WYSTARTUJE PONOWNIE W POLSCE !

Andreas przyjedzie do Polski na zaproszenie zespołu „Dytko Sport”, który przygotował na Rajd Dolnośląski (17-19 października) najnowszy model rajdowego Peugeota 208 Proto, przygotowanego według specyfikacji Grupy Open.

Aigner startował już w tym rajdzie w 2010 roku, bardzo mu sie podobała trasa, organizacja i atmosfera, dlatego ponownie zgodził się wystąpić na trasach Kotliny Kłodzkiej. Pilotem Andreasa także i tym razem będzie kobieta - to jego partnerka Barbara Watzl.

- Paweł Dytko –  Cieszymy sie bardzo, iż ponownie udało nam się ściągnąć Andiego do Polski, tym bardziej, że ma w tym sezonie bardzo napięty plan startów w Mistrzostwach Europy, bo przecież walczy o tytuł. Do Polanicy przyjedzie prosto z Rajdu Sanremo, który jest rozgrywany weekend wcześniej. Głównym założeniem na ten start jest sprawdzenie naszego nowego samochodu na rajdzie - w warunkach bojowych, a Andi jak mało kto potrafi ocenić, ustawić i wykorzystać potencjał tego auta.

- Mamy nadzieję, że samochód okaże się dość konkurencyjny, a i jazda naszego austriackiego przyjaciela spodoba się kibicom. Rajd Dolnośląski wprawdzie zamyka sezon rajdowy 2013, ale my planujemy już kolejny rok, w którym chcielibyśmy aby samochody „Proto” mogły na normalnych zasadach brać udział w zawodach. Zależy nam na tym, aby ta klasa stała się naprawdę liczna, bo to z pewnością dodałoby kolorytu polskim rajdom. Obecnie kończymy "składanie" auta, które przeszło kosmetyczne zmiany na zewnątrz. Zmieniliśmy również kilka parametrów konstrukcyjnych. Mamy nadzieję, że wszystko to powinno sprawić, że nasze „Proto” będzie jeszcze szybsz


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja