Polski | English
DYTKO SERWIS   DYTKO SZKOŁA   PAWEŁ DYTKO  

   ZBUDOWALIŚMY KOLEJNY PROTOTYPOWY SAMOCHÓD - AUDI TTS !

Nasz firma zbudowała kolejny nietypowy samochód - tym razem jest to najnowsze Audi TTS ! Auto zostało przygotowane do udziału w rajdach samochodowych - w środku zainstalowana jest homologowana klatka bezpieczeństwa, sportowe pasy, fotele, itp. Zawieszenie pochodzi z firmy Ohlins a specjalne felgi z Braida. Całość specjalnego, szerszego o 60 mm body została wykonana u nas. Mamy nadzieję że taki bolid będzie się podobał...:) a za kilka tygodni weźmie już udział w austriackich rajdach...

Więcej »    

DYTKO SPORT NA BARBÓRCE WARSZAWSKIEJ Z NOWYM SAMOCHODEM PROTO!

Zespół Dytko Sport stworzył na bazie modelu Mitsubishi Space Star rajdowy samochód ze stałym napędem na 4 koła o nazwie Mitsubishi Space Star Proto. Paweł Dytko wystartuje tym niezwykłym pojazdem w Kryterium Asów na Karowej w barwach nowego sponsora podczas zbliżającego się rajdu Warszawskiej Barbórki.

Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  5  ...  39  

 Aktualności

„Plan wykonany”

9-te miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Krakowskiego, drugiej eliminacji RSMP to świetny wynik załogi Team-u 08 w składzie Kamil Butruk, Maciej Wilk.
Kamil Butruk – Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego startu. Jest meta, są kolejne zrobione kilometry, jednym zdaniem plany został wykonany. Przed rajdem zakładaliśmy pierwszą dziesiątkę i udało się. Nieco szkoda jednego punktu za ósme miejsce ale nie ma co narzekać. Jak na taką konkurencję - czyli 26 załóg w tym kilkanaście bardzo mocnych oraz fakt, że jechaliśmy na seryjnym paliwie i używanych oponach, to i tak wynik jest OK. Obyło się bez poważniejszych przygód i kłopotów technicznych. Miejscami było ciężko, zwłaszcza pierwszego dnia, gdy doskwierała pogoda i było bardzo parno. Drugi etap był już luźniejszy, głównie za sprawą odwoływanych odcinków specjalnych. Przed nami Elmot, jesteśmy pełni optymizmu.
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja